Orbegozo HU 2031 Bruksanvisning
Orbegozo Luftfuktare HU 2031
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo HU 2031 (21 sidor) i kategorin Luftfuktare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo HU 2031 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

HUMIFICADORULTRASÓNICO- MANUALDEINSTRUCCIONES
ULTRASONIC HUMIDIFIER- INSTRUCTION MANUAL
HUMIDIFICATEUR ULTRASONIQUE- MANUEL D’INSTRUCTIONS
HUMIFICADORULTRASÓNICO-MANUALDEINSTRUÇÕES
HU 2031
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Made inP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtenerlosmejores resultados ylamáximaseguridaddeuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceand saveitforreferenceinorderto
obtainthe bestresultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivementce manuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepour toute
consultationfuture.C’estla seulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.
Sóassim,poderáobteros melhoresresultados e amáximasegurançanautilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Luftfuktare |
| Modell: | HU 2031 |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Vikt: | 16000 g |
| Bredd: | 370 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | 170 mm |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Tillgångar: | 2400 W |
| Vattentankens kapacitet: | 3.3 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Drifttid: | 30 h |
| Temperatur (max): | 300 °C |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Luftreningskapacitet: | Ja |
| Antal crepes: | 1 crêpe(s) |
| T-stock: | Ja |
| Produktens färg: | Blue, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| Effekt: | 25 W |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Lämplig för rumarea upp till: | 30 m² |
| Avdunstningsteknik: | Ånga |
| Luftfuktande kapacitet: | 250 ml/h |
| Passar för rumsvolym upp till: | - m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo HU 2031 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftfuktare Orbegozo Manualer
6 Oktober 2025
2 Augusti 2025
2 Oktober 2024
12 September 2024
16 Augusti 2024
10 Augusti 2024
10 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Luftfuktare Manualer
Nyaste Luftfuktare Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
22 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
18 Februari 2026
17 Februari 2026
15 Februari 2026