Severin KA 4146 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4146 (46 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
46
Nedladdningar
1.459
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4146 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 215 mm |
| Djup: | 348 mm |
| Höjd: | 358 mm |
| Strömförsörjning: | 100 - 250V |
| Vattentankens kapacitet: | 1.4 l |
| Skärm diagonal: | 19 " |
| Upplösning: | 1024 x 1280 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 5:4 |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Typiskt kontrastförhållande: | 700:1 |
| Marknadspositionering: | Medisch |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 535 x 590 x 185 mm |
| Frekvensområde horisontellt: | 15 - 100 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 50 - 120 Hz |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| S-videoingång: | 1 |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Nee |
| Inbyggda högtalare: | Nee |
| Certifiering: | UL 60601-1, EN60601-1, CE, c-UL, KETI, PSE EMC: FCC-B, EN 60601-1-2, ICES-001, KETI, VCCI, CCC |
| HDCP: | Nee |
| RS-232 port: | 1 |
| Respons tid: | 14 ms |
| Pixelpitch: | 0.294 x 0.294 mm |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Modell: | Kaffe |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Ljusstyrka (typiskt): | 300 cd/m² |
| Bildförhållande: | 5:4 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Djup (utan bas): | 81 mm |
| Höjd (utan bas): | 356 mm |
| Bredd (utan bas): | 427 mm |
| Vikt (utan bas): | 8000 g |
| On Screen Display (OSD)-talen: | DUT, ENG, ESP, FRE |
| Enhetsbredd (med stativ): | 430 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 495 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 285 mm |
| Vikt (med stativ): | 14700 g |
| Anslutningar: | SDI/HD-SDI (Input & Output)\nDVIO (DVI Optical)\nRGBS (4BNC) |
| Bildstorlek (diagonal): | 482 mm |
| DVI-I-portar: | 1 |
| Bildstorlek (horisontell): | 376 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 301 mm |
| Strömförbrukning (typiskt): | 80 W |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 30 ° |
| Produktens färg: | Brun |
| Effekt: | 1000 W |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026