Severin KA 4191 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4191 (72 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
783
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4191 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 1700 g |
| Bredd: | 217 mm |
| Djup: | 211 mm |
| Höjd: | 342 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Justerbar kaffestyrka: | Nej |
| Klockfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026