Severin KA 4497 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4497 (64 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
64
Nedladdningar
677
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4497 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 1600 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 340 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Justerbar kaffestyrka: | Nej |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Black, White |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Antal pipar: | 1 |
| Automatisk avstägning efter (max): | 35 min |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
| Kokplatta: | Ja |
| Locktyp: | Uppfällbart lock |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
| Material på behållare för bryggt kaffe: | Glas |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026