Severin KA 4818 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4818 (100 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
100
Nedladdningar
1.544
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4818 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 1960 g |
| Bredd: | 270 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 340 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Användarvänlig: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Sladdlös: | Nej |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Bägare |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Surround modes quantity: | 1.25 l |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026