Severin KA 4820 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4820 (96 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.645
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4820 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 23 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 340 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.1, Android 7.1.2, iOS 8.0, iOS 8.1, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Laddningstid: | 1.5 uur |
| Batterikapacitet: | 70 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 0.96 " |
| Pekskärm: | Nee |
| Accelerometer: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Plats position: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Vattentät: | Ja |
| Certifiering: | EAC\nCE |
| Batteri-liv: | 7 dag(en) |
| Typ av enhet: | Polsband activiteitentracker |
| Färg på däck: | Zwart |
| Vibrerande motor: | Ja |
| Sov i timmar: | Ja |
| Stegräknare: | Ja |
| Väckarklocka: | Ja |
| Laddningskälla: | USB |
| Pulsmätare: | Ja |
| Förbrända kalorier: | Ja |
| Tillryggalagd sträcka: | Ja |
| Personliga mål: | Ja |
| Sömnkvalitet: | Ja |
| SMS-meddelandet: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Avtagbar rem: | Ja |
| Typ av pulssensor: | Optisch |
| Vädervisning: | Ja |
| Varningsfunktion mot förlust: | Ja |
| Batteriladdningsindikering: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Samtalsmeddelanden: | Ja |
| Applikationer som stöds: | VeryFit Pro |
| Stillasittande varningsfunktion: | Ja |
| Stör ej funktionen: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Simple Notification Service (SNS) stöds: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Automatisk avstägning efter (max): | 40 min |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
| Surround modes quantity: | 1.25 l |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
| Material på behållare för bryggt kaffe: | Glas |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026