Severin KA 4846 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4846 (80 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
80
Nedladdningar
614
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4846 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Rood |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 18.5 g |
| Bredd: | 1.9 mm |
| Djup: | 1 mm |
| Höjd: | 2.5 mm |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Varumärkeskompatibilitet: | Apple |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Oproepen/muziek |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Intra-aural typ hörlurar: | Oordopjes |
| Mikrofontyp: | In lijn |
| Hörlurar: | Ja |
| Antal knappar: | 3 |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Typ produkt: | Headset |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Cup, Jug |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
| Material på behållare för bryggt kaffe: | Rostfritt stål |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026