Severin KA 5979 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 5979 (70 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
70
Nedladdningar
1.161
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 5979 |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Innehåll (inuti): | 25 l |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Magnetronkraft: | 900 W |
| Power grill: | 1200 W |
| Färg på produkten: | Black, Silver, Stainless steel |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Skivspelare: | Ja |
| Skivbordsstorlek: | 315 mm |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 18845 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 388 mm |
| Höjd: | 382 mm |
| Nettoskatt: | 1450 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Grill: | Ja |
| Dörrfärg: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Dörröppningsmekanism: | Knop |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Konvektionsmatlagning: | Nee |
| Ångkokning: | Nee |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Typ lampa: | LED |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Installationsfackets bredd: | 568 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 382 mm |
| Automatisk tillagningsfunktion: | Ja |
| Nuvarande: | 10 A |
| Material genom: | Glas |
| Vattentankens kapacitet: | 0.22 l |
| Tryckbara knappar: | Ja |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Typ grill: | Quartz-grill |
| Material: | Glass, Stainless steel |
| Modell: | Kaffe |
| Innermått (B x D x H): | 328 x 369 x 208 mm |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Klockfunktion: | Ja |
| Kapacitet: | 0.22 l |
| Invändig beläggning: | Roestvrijstaal |
| Antal avfrostningsprogram: | 4 |
| Viktsensor: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Grill-magnetron |
| Type beeldscherm: | LED |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 800 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Ångrör: | Ja |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 4 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Espresso-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Front speaker type: | 3.5 Bar |
| Multidryck: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026