Severin KA 9256 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 9256 (88 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
88
Nedladdningar
1.072
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9256 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 1992 g |
| Bredd: | 230 mm |
| Djup: | 230 mm |
| Höjd: | 355 mm |
| Sladdlängd: | 0.8 m |
| Förpackningens bredd: | 262 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Synlig vattennivå: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Låddjup: | 418 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3818 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Typ av aktivering: | Tryckknapp |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Surround modes quantity: | 1 l |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026