Severin KA 9308 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 9308 (84 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
1.323
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9308 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 355 mm |
| Höjd: | 220 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Kaffefilter: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Steel |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026