Severin KV 8023 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KV 8023 (34 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
391
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KV 8023 |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| Modell: | Kaffe |
| Inbyggd kvarn: | Ja |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 220–240 V |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Coffee beans, Ground coffee |
| Koppkapacitet: | 12 koppar |
| Antal pipar: | 1 |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Front speaker type: | 15 Bar |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kaffebönskapacitet: | 140 g |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026