Severin S2 One Touch Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin S2 One Touch (143 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
143
Nedladdningar
688
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | S2 One Touch |
| Produkttyp: | Espressomaskin |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Antal effektnivåer: | 3 |
| Vikt: | 9000 g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Snäll: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Antal hastigheter: | 5 |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Indikator ljus: | Ja |
| Lämplig för: | Binnen |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Certifiering: | CE, CB, EMC |
| Modell: | Kaffe |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Värmekraft: | 2000 W |
| Placeringsalternativ: | Vloer |
| Sommarventilation: | Ja |
| Produktens färg: | Brun |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Koppkapacitet: | - koppar |
| Front speaker type: | 15 Bar |
| Diskvattensäkra delar: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Kaffebönskapacitet: | 140 g |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026