Smeg KSG9P4X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSG9P4X (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSG9P4X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

IT GRUPPO COMANDI
ENUSER INTERFACE
AR
FRGROUPEDE COMMANDES
DESTEUEREINHEIT
DAKONTROLPANEL
ESGRUPODE MANDOS
PLGRUPA STEROWANIA
PTGRUPODE COMANDOS
NLGROEPMETCOMMANDO’S
NOKONTROLLENHET
RUПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКИЙ ИНТЕРФЕЙС
SVANVÄNDARGRÄNSSNITT
FIKÄYTTÖLIITTYMÄ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSG9P4X |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 11500 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 452.5 mm |
| Höjd: | 799 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 53 kWh |
| Ljudnivå: | 65 dB |
| Förpackningens bredd: | 930 mm |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 230 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Belysningsstyrka: | 143 lx |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 940 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 35 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk häll: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gasspis: | 650 mm |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | LED |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Höjd (min): | 799 mm |
| Höjd (max): | 1117 mm |
| Strömlampa: | 5 W |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 62 dB |
| Maximal återcirkulationskapacitet: | 940 m³/uur |
| Antal filter: | 2 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 8 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Intensivt läge: | Ja |
| Ljudnivå (medelhastighet): | 49 dB |
| Druk (Pa): | 620 |
| Modell: | Inbyggd |
| Färgtemperatur: | 4000 K |
| Strömförbrukning (typiskt): | 230 W |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 360 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 14250 g |
| Tryck (Pa): | 446 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 59 dB |
| Lampor: | 2.3 W |
| Ansluten effekt: | 235 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.49 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 480 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Maximal återcirkulerande ström: | 481 m³/h |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 59 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 67 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 53 dB |
| Boost-lägets luftutsugseffekt: | 697 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSG9P4X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025