Smeg KSGT64X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSGT64X (5 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSGT64X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/5

IT GRUPPO COMANDI
ENUSER INTERFACE
AR
FRGROUPEDE COMMANDES
DESTEUEREINHEIT
DAKONTROLPANEL
ESGRUPODE MANDOS
PLGRUPA STEROWANIA
PTGRUPODE COMANDOS
NLGROEPMETCOMMANDO’S
NOKONTROLLENHET
RUПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКИЙ ИНТЕРФЕЙС
SVANVÄNDARGRÄNSSNITT
FIKÄYTTÖLIITTYMÄ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSGT64X |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 765 mm |
| Djup: | 414 mm |
| Höjd: | - mm |
| Snäll: | Inbouw |
| Motoreffekt: | 0 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 196 mm |
| Husmaterial: | Glass, Stainless steel |
| Maximal utsugskapacitet: | 0 m³/uur |
| Minsta avstånd från elektrisk häll: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gasspis: | 700 mm |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Fluorescerend |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Strömlampa: | 18 W |
| Maximal återcirkulationskapacitet: | 0 m³/uur |
| Antal filter: | 2 stuk(s) |
| Installationsfackets bredd: | 725 mm |
| Installationsfack djup: | 360 mm |
| Antal hastigheter: | 8 |
| Intensivt läge: | Ja |
| Avgasplats: | Boven |
| Kompatibla produkter: | 5403003\r\n5401000 |
| Indikatorfilterrengöring: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSGT64X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025