Smeg KSGT124X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSGT124X (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSGT124X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

IT GRUPPO COMANDI
ENUSER INTERFACE
AR
FRGROUPEDE COMMANDES
DE STEUEREINHEIT
DA KONTROLPANEL
ESGRUPO DE MANDOS
PLGRUPA STEROWANIA
PTGRUPO DE COMANDOS
NLGROEP MET COMMANDO’S
NO KONTROLLENHET
RU ПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКИЙ ИНТЕРФЕЙС
SV ANVÄNDARGRÄNSSNITT
FI KÄYTTÖLIITTYMÄ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSGT124X |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 32400 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 563 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | 2700 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Torksystem: | Condensatie |
| Dörr stil: | Ondoorzichtige deur |
| Dörrfärg: | Wit |
| Trummaterial: | Gegalvaniseerd |
| Trumminnehåll: | - l |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Antal torkprogram: | 15 |
| Torkningsklass: | B |
| Cykelns längd: | 134 min |
| Ljudnivå: | 65 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Energie consumptie: | 4.68 kWu |
| Årlig-energiförbrukning: | 561 kWu |
| Förpackningens vikt: | 33900 g |
| Förpackningens bredd: | 641 mm |
| Djuppackning: | 592 mm |
| Förpackningshöjd: | 881 mm |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Nee |
| Lämplig för paneljustering: | Ja |
| Nuvarande: | 16 A |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Färdig att använda indikatorlampa: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | - W |
| Strömförbrukning (behåll den på): | 0.96 W |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.46 W |
| Belysning i trumma: | Ja |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Justerbar torrhetsgrad: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Indikatorfilterrengöring: | Ja |
| Indikator för full vattentank: | Ja |
| Avloppspump för kondensat: | Ja |
| Torkprogram: | 10min, 30min, 60min, Baby care, Cotton cupboard dry, Cotton extra dry, Cotton iron dry, Delicate/silk, Mix, Quick, Refresh, Shirts, Synthetics cupboard dry, Synthetics iron dry |
| Trumtyp: | Zachte zorg |
| Värmekraft: | - W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSGT124X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025