Smeg KSGT61X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSGT61X (5 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSGT61X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/5

IT
LIBRETTO DI INSTALLAZIONE
EN
INSTALLATION MANUAL
FR
MANUEL D’INSTALLATION
DE
INSTALLATIONSANLEITUNG
NL
INSTALLATIE-INSTRUCTIES
ES
MANUAL DE INSTALACIÓN
PT
LIVRO DE INSTRUÇÕES PARA INSTALAÇÃO
RU
РУКОВОДСТВО ПО УСТАНОВКЕ
SV
INSTALLATIONSHANDBOK
DA
INSTALLATIONSVEJLEDNING
PL
INSTRUKCJA INSTALACJI
NO
INSTALLASJONSVEILEDNING
FI
ASENNUSOHJEET
AR
بيتكبيكرتلا
KSGT61X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSGT61X |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 8600 g |
| Bredd: | 1400 mm |
| Djup: | 299 mm |
| Höjd: | 600 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 82 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Ljudnivå: | 61 dB |
| Förpackningens bredd: | 685 mm |
| Snäll: | Inbouw |
| Motoreffekt: | 140 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Maximal utsugskapacitet: | 821 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 37 dB |
| Antal lampor: | 4 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Strömlampa: | 28 W |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 55 dB |
| Maximal återcirkulationskapacitet: | 821 m³/uur |
| Antal filter: | 3 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 8 |
| Intensivt läge: | Ja |
| Ljudnivå (medelhastighet): | 47 dB |
| Druk (Pa): | 604 |
| Modell: | Inbyggd |
| Färgtemperatur: | 4000 K |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 461 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11300 g |
| Tryck (Pa): | 288 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Ansluten effekt: | 142 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 570 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | D |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 65 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 56 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSGT61X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025