Smeg KSGT73X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSGT73X (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSGT73X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

IT GRUPPO COMANDI
ENUSER INTERFACE
AR
FRGROUPEDE COMMANDES
DESTEUEREINHEIT
DAKONTROLPANEL
ESGRUPODE MANDOS
PLGRUPA STEROWANIA
PTGRUPODE COMANDOS
NLGROEPMETCOMMANDO’S
NOKONTROLLENHET
RUПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКИЙ ИНТЕРФЕЙС
SVANVÄNDARGRÄNSSNITT
FIKÄYTTÖLIITTYMÄ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSGT73X |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 496 mm |
| Höjd: | 675 mm |
| Ljudnivå: | 67 dB |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 810 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 50 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk häll: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gasspis: | 650 mm |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Höjd (min): | 675 mm |
| Höjd (max): | 1025 mm |
| Strömlampa: | 20 W |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 65 dB |
| Maximal återcirkulationskapacitet: | 810 m³/uur |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Intensivt läge: | Ja |
| Ljudnivå (medelhastighet): | 53 dB |
| Druk (Pa): | 510 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSGT73X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025