StarTech.com SDOCK1EU3P Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad SDOCK1EU3P
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com SDOCK1EU3P (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com SDOCK1EU3P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Manual Revision: 11/27/2015
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.startech.com/SDOCK1EU3P.
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
SDOCK1EU3P
Standalone Hard Drive Eraser & USB 3.0 Dock
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SDOCK1EU3P |
| Produkttyp: | Hårddiskraderare |
| Vikt: | 656 g |
| Bredd: | 123 mm |
| Djup: | 140 mm |
| Höjd: | 70 mm |
| Förpackningens bredd: | 189 mm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA, REACH |
| Uteffekt: | 5 A |
| Värdgränssnitt: | USB 2.0 Type B |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 60 W |
| Låddjup: | 376 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 306 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 7 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 469 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 396 mm |
| Enhetstyp: | Optisk diskenhet |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 65 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Seriella portar: | 1 |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | USB |
| DC-utgång volt: | 12 |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Ingående ström: | 1.4 A |
| Hårddiskens gränssnitt: | Serial ATA, Serial ATA II |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, NA, UK |
| Solid-state drive-gränssnitt: | IDE, M.2 |
| Snabbradering: | Ja |
| Hårddiskstorlek som stöds (dockningsstation): | 2.5, 3.5 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com SDOCK1EU3P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025