StarTech.com SDOCK1EU3P2 Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad SDOCK1EU3P2
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com SDOCK1EU3P2 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com SDOCK1EU3P2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SDOCK1EU3P2 |
| Produkttyp: | HDD-/SSD-duplikator |
| Vikt: | 656 g |
| Höjd: | 90 mm |
| Förpackningens bredd: | 183 mm |
| Strömförsörjning: | 60 W |
| LED-indikatorer: | Activity, Power |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Gränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uteffekt: | 5 A |
| USB-anslutning: | USB Typ B |
| Överföringshastighet: | 5000 MB/s |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 372 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 300 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 7 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 460 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 395 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Produktstorlek (BxDxH): | 123 x 140 x 70 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 65 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Seriella portar: | 1 |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| Material, hölje: | Plastic, Steel |
| Kabel inkluderad: | USB |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Displaytyp: | LCD |
| Portmultiplikator: | Nej |
| Ingående ström: | 1.4 A |
| Kretsar: | Xilinx - Spartan-6 |
| Hårddiskens gränssnitt: | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, JP, NA, UK |
| Paketlängd: | 372 mm |
| Antalet samtidiga kopior: | 1 kopior |
| Hårddiskstorlek som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Dupliceringsapparatens driftlägen: | Radera |
| Högsta lagringskapacitet: | 10 TB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com SDOCK1EU3P2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
