StarTech.com ST121HDBT20L Bruksanvisning
StarTech.com AV extender ST121HDBT20L
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST121HDBT20L (11 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST121HDBT20L eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Manual Revision: 05/02/2018
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.startech.com/ST121HDBT20L.
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com
JP: 取扱説明書 - jp.startech.com
ST121HDBT20L
HDMI® Over CAT5 or CAT6 Extender
4K 60Hz
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST121HDBT20L |
| Höjd: | 62 mm |
| Förpackningens bredd: | 206 mm |
| LED-indikatorer: | Status |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 pixlar |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Material: | Aluminium |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1 A |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 18 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 230 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 275 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 410 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 323 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Fjärrstyrd IR-utgång: | 2 |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Fötter i gummi: | Ja |
| Fjärrstyrd (IR) ingång: | 2 |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST121HDBT20L ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025