StarTech.com ST222HDBT Bruksanvisning
StarTech.com AV extender ST222HDBT
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST222HDBT (20 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST222HDBT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST222HDBT |
| Vikt: | 200 g |
| Höjd: | 67 mm |
| Förpackningens bredd: | 224 mm |
| LED-indikatorer: | Link, Status |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA |
| Ljudutgång: | 1 x Toslink |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 2 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Sändarens mått (BxDxH): | 130 x 158 x 43 mm |
| Sändarens vikt: | 200 g |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| 3,5 mm in: | Ja |
| Seriellt gränssnitt: | RS-232 |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 475 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1430 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 253 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 4 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 485 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 300 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Seriella portar: | 2 |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Kretsar: | VS2310TX, VS2310RX |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 90 m |
| Fjärrstyrd IR-utgång: | 2 |
| Ljudanslutning: | 1 x Toslink |
| Mottagarvikt: | 200 g |
| Mottagare (B x D x H): | 130 x 158 x 43 mm |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| HDMI-in: | 2 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Fötter i gummi: | Ja |
| 3,5 mm-utgång: | Ja |
| Fjärrstyrd (IR) ingång: | 2 |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST222HDBT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
