StarTech.com ST12MHDLAN2K Bruksanvisning
StarTech.com AV extender ST12MHDLAN2K
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST12MHDLAN2K (37 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST12MHDLAN2K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/37
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST12MHDLAN2K |
| Vikt: | 1200 g |
| Bredd: | 118 mm |
| Djup: | 131 mm |
| Höjd: | 31 mm |
| Förpackningens bredd: | 235 mm |
| LED-indikatorer: | Link, Network, Power, Status |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Ljudutgång: | 2 x 3,5mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720),1280 x 768 (WXGA),1280 x 800,1360 x 768 (WXGA),1440 x 900,1600 x 900,1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Antal RJ-11-portar: | 4 |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Rackmontering: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| 3,5 mm in: | Ja |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 365 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2300 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 270 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 390 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 385 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 10 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45), Phone (RJ-11) |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Ja |
| Ljudanslutning: | 2 x 3,5mm |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK, US |
| Fötter i gummi: | Ja |
| 3,5 mm-utgång: | Ja |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST12MHDLAN2K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
