StarTech.com VS321HDBTK Bruksanvisning
StarTech.com AV extender VS321HDBTK
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com VS321HDBTK (21 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com VS321HDBTK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | VS321HDBTK |
| Höjd: | 65 mm |
| Förpackningens bredd: | 297 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 pixlar |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Material: | Metall |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA),2560 x 1600 (WQXGA),3840 x 2160,4096 x 2160 |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Antal RJ-11-portar: | 1 |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| HDBaseT-certifierad: | Ja |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 208 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 173 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 275 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 323 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 410 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 18 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | Telefon (RJ-11) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Kretsar: | VS010TX, VS010RX |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 70 m |
| HDMI-in: | 3 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Fötter i gummi: | Ja |
| EDID (Extended display identification data): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com VS321HDBTK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
