Trendnet TK-222DVK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-222DVK (2 sidor) i kategorin brytare. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-222DVK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | brytare |
| Modell: | TK-222DVK |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 586 g |
| Bredd: | 164 mm |
| Djup: | 90 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Maximal upplösning: | 2560 x 1600 pixlar |
| Antal mikrofoningångar: | 1 |
| Antal datorer: | 2 |
| Ljudanslutningar: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Maximal digital upplösning: | 2560 x 1600 pixlar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 0.7 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Video porttyp: | DVI-I |
| Likströmsingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Maximal analog upplösning: | 2048 x 1536 pixlar |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB |
| Mus porttyp: | USB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-222DVK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
brytare Trendnet Manualer
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
brytare Manualer
Nyaste brytare Manualer
27 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026