Trendnet TPE-LG50 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TPE-LG50 (2 sidor) i kategorin brytare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TPE-LG50 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | brytare |
| Modell: | TPE-LG50 |
| Vikt: | 246 g |
| Bredd: | 121 mm |
| Djup: | 75 mm |
| Höjd: | 26 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 0.7 A |
| Rackmontering: | Nej |
| Full duplex: | Ja |
| Buffertstorlek: | 128 KB |
| Produktens färg: | Svart |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 36.3 W |
| Total Power over Ethernet (PoE)-budget: | 32 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| VLAN-stöd: | Ja |
| Utgångsspänning: | 54 V |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Material, hölje: | Metall |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS): | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Ingående ström: | 1.2 A |
| Adresstabellstorlek: | 2000 poster |
| Jumboramar: | 9000 |
| Jumbo Frames stöd: | Ja |
| Switch kapacitet: | 10 Gbit/s |
| Hastighet vid vidarebefordran: | 7.44 Mpps |
| 10G stöd: | Nej |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: | 5 |
| Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar: | 4 |
| Switch typ: | Ohanterad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TPE-LG50 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
brytare Trendnet Manualer
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
brytare Manualer
Nyaste brytare Manualer
27 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026