Trendnet TV-IP302PI Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP302PI
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP302PI (11 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP302PI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

TRENDnetUser’sGuide
CoverPage
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP302PI |
| Vikt: | 450 g |
| Bredd: | 92 mm |
| Djup: | 62 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | H.264, M-JPEG, MPEG4 |
| Maximal upplösning: | 1280 x 800 pixlar |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Fast brännvidd: | 4.2 mm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 4 x |
| Optisk zoom: | - x |
| Gränssnitt: | BNC |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| LED typ: | IR |
| Formfaktor: | Stifthylsa |
| mörkerseende avstånd: | 15 m |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | -20 - 50 ° C |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Placeringar som kan användas: | Inomhus & utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Minimibelysning: | 0.5 lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Strömkälla av typen: | PoE |
| DC-utgång volt: | +12V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| PTZ-styrning: | Nej |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Justering av fokus: | 1.6 |
| DC utgående ström: | 1 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP302PI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026