Trendnet TV-IP501W Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP501W
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP501W (49 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP501W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

TV-IP501WInternet CameraUser Manual
1
USER MANUAL
TV-IP501W
VERSION 1.00
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP501W |
| Vikt: | 143 g |
| Maximal upplösning: | 640 x 480 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kompatibla operativsystem: | Windows XP (32/64-bit), Vista (32/64-bit) |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2.6 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 195 x 90 x 50 mm |
| Temperatur vid drift: | 5 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -15 - 50 ° C |
| Kryptering/säkerhet: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| Stöd för nätverksprotokoll: | IPV4, ARP, TCP, UDP, ICMP DHCP Client, NTP Client, DNS Client, DDNS Client, SMTP Client, FTP Client HTTP Server, PPPoE, UPnP |
| Strömkälla av typen: | PoE |
| Efterlever industristandard: | 802.3u, IEEE 802.11b/g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP501W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026