Trendnet TV-IP522P Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP522P
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP522P (77 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP522P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/77

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP522P |
| Vikt: | 571 g |
| Strömförsörjning: | 12V, 1.5A |
| Maximal upplösning: | 1280 x 960 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.5 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 16 x |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 7, Vista, XP |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 8 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 200 x 65 x 55 mm |
| Minimibelysning: | 0.5 lx |
| Brännviddsintervall: | 0 - 4 mm |
| Bildfrekvens: | 15 fps |
| Likströmsingång: | Ja |
| Strömkälla av typen: | PoE |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP522P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026