Atlona AT-DISP-CTRL Bruksanvisning
Atlona Kontroller AT-DISP-CTRL
Läs gratis den bruksanvisning för Atlona AT-DISP-CTRL (12 sidor) i kategorin Kontroller. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Atlona AT-DISP-CTRL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Atlona Manuals
Control & Management
AT-DISP-CTRL
Display Controller
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atlona |
| Kategori: | Kontroller |
| Modell: | AT-DISP-CTRL |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 144.5 g |
| Bredd: | 57 mm |
| Djup: | 57 mm |
| Höjd: | 58 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 300 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Bluetooth-version: | 2.1+EDR |
| USB-kontakttyp: | Micro-USB |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Typ av strömkälla: | Battery, USB |
| Medföljande kablar: | Micro-USB |
| Batteri/Batterispänning: | 5 V |
| Genomsnittlig effekt: | 3 W |
| Antal högtalare: | 1 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Batteritid/batteritid: | 2 uur |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | 4 Ohm |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Standbytid: | 7 uur |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanalen |
| Frekvensomfång: | 90 - 20000 Hz |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Laddning via USB: | Ja |
| Handsfree stativ: | Ja |
| Produktdesign: | Koker |
| Wifi: | Nee |
| Batterityp: | Ingebouwd |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Atlona AT-DISP-CTRL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kontroller Atlona Manualer
10 September 2024
10 September 2024
10 September 2024
Kontroller Manualer
Nyaste Kontroller Manualer
2 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
15 Mars 2026
14 Mars 2026
1 Mars 2026
19 Februari 2026
6 Februari 2026