Black Diamond BD1121530000ALL1 Bruksanvisning
Black Diamond Inte kategoriserad BD1121530000ALL1
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond BD1121530000ALL1 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond BD1121530000ALL1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | BD1121530000ALL1 |
| Vikt: | 510 g |
| Lämplig för: | Unisex |
| Antal segment: | 3 |
| Bästa användningsområden: | Terränglöpning |
| Konstruktion: | Teleskopisk |
| Vikta längd: | 735 mm |
| Grepp: | I-grepp |
| Minimilängd: | 740 mm |
| Maxlängd: | 1400 mm |
| Material i handgreppet: | Kork/skumplast |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond BD1121530000ALL1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Black Diamond Manualer
5 Mars 2025
20 Februari 2025
16 Oktober 2024
4 Oktober 2024
24 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025