Hisense WFBL9014V Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFBL9014V
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFBL9014V (22 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFBL9014V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

X08060026B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFBL9014V |
| Färg på produkten: | Meerkleurig |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 370 g |
| Bredd: | 184 mm |
| Djup: | 56 mm |
| Höjd: | 71 mm |
| Motor: | Induktion |
| Förpackningens vikt: | 440 g |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Användarmanual: | Ja |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Kraftkälla: | AC/Batterij |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Självrengörande: | Ja |
| Skärm diagonal: | 0.9 " |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 63 x 198 x 120 mm |
| Varningssignal: | Ja |
| Tvättprogram: | Baby care, Blouse/shirt, Cotton, Eco, Wool, Mix, Sport, Synthetics, Delicate/silk |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Snooze-funktion: | Ja |
| Klockläge: | 24 uur |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| FM-radio: | Ja |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| siffra: | 1 |
| Väckarklocka: | Ja |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Rood |
| Klockfunktion: | Ja |
| Inkluderar dockningsstation: | Nee |
| Termometer: | Nee |
| Spela MP3: | Nee |
| AUX ingång: | Ja |
| Frekvensband som stöds: | FM, MW |
| Antal förinställda kanaler: | 20 |
| Radio: | Klok |
| Kompatibel batteristorlek: | AAA |
| Utsprång: | Ja |
| Apple dockningskompatibilitet: | Niet ondersteund |
| Dimmer: | Ja |
| PLL-synthesizer: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Slaaptimer: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| Projektionsfunktion: | Afbeelding |
| Wekmodus radio: | Ja |
| Projektionsyta: | Plafond |
| Dommel timer: | Ja |
| Projektionsfärg: | Rood |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary, Touch |
| Låddjup: | 655 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 78000 g |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9900 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 58 l |
| Dörr färg: | Svart |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 71 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 170 kWh |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFBL9014V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026