Hisense WFGC801439VM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFGC801439VM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFGC801439VM (52 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFGC801439VM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

English
USER´S OPERATION MANUAL
Before operating this unit, please read this manual
thoroughly, and retain for future reference.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFGC801439VM |
| Färg på produkten: | Blue, White |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 140 mm |
| Djup: | 240 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 310 mm |
| Djuppackning: | 175 mm |
| Förpackningshöjd: | 202 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Tillgångar: | 750 W |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal skivor: | 2 snede(n) |
| Stopp/avbryt-knapp: | Ja |
| Självcentrerande brödmekanism: | Ja |
| Avtagbar smulbricka: | Ja |
| Coolwall kapsling: | Ja |
| Indikator ljus: | Ja |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Solningsnivåer: | 7 |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Bil pop-up mekanism: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFGC801439VM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026