Hisense WFQY801418VJM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFQY801418VJM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFQY801418VJM (2 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 45 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFQY801418VJM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Quick User Manual
. (1)
20
WFQY7014EVJM/WFQY7014EVJMS/WFQY7014EVJMT/
WFQY7014EVJMB/WFQY701418VJM/WFQY701418VJMS/
WFQY701418VJMT/WFQY701418VJMB/
W714QY/W714QYS/W714QYT
WFQY8014EVJM/WFQY8014EVJMS/WFQY8014EVJMT/
WFQY8014EVJMB/WFQY801418VJM/WFQY801418VJMS/
WFQY801418VJMT/WFQY801418VJMB/
W814QY/W814QYS/W814QYT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFQY801418VJM |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 60000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Cykeltid (max): | 218 min |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 54 kWh |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Tvättprogram: | Baby care, Black, Cotton, Eco, Hand/wool, Hygiene/anti-allergy, Mix, Pre-wash, Quick, Rinse & spin, Shorter Wash, Spin/drain, Sport, Steam, Wool |
| Dörrdiameter: | 320 mm |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 560 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 61800 g |
| trumrengöring: | Ja |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Drum volym: | 54 l |
| Lucköppning: | Sidoöppning |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Funktion för strykjärnstorrt: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1800 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFQY801418VJM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026