Hisense WFQR1014EVAJM Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFQR1014EVAJM
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFQR1014EVAJM (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFQR1014EVAJM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

ರဈഊੜೠ
J͑߫ᄜ
;
;
͑
ۜ
·
ಁޙ
ಌۢ
ٝྼ
γᅹܤ
ٗ
؟ӦΩۜ
ݖஆ
ݖஆ
ଛᅹ
ಭιۜ
ᄷ२ Αै
ԛ٫
B
1. 80g⤥㑰
ᷛ㯌ㅛ䐞
᷍
䎞ⳕ㘇䇂㯃
ᷜ
2. 䇂㯃㸋⼻➸㩌⭆㩌䇂㯃
ᷜ
3. 㰚䇱䇂㯃㚻㦾䎞㦘᱃㤆㹛
᷍
⤜⭤䇱㔊䇂᱃㹔䇂
᷍
㸿䇂㯃㦒㻾
ᷜ
4. ⴚ㘇
ᷛ
᷉
᷊ ᷊᷉᷉᷍⭆㸜
᷊ᷛᷜ ; PP
5.
㸕䓃⹌⥏➕䍶 ᷜ*% 7 P
6䁶㩌ゑ䎜㳆㾈⺜⡹㿌㈎⺞䁱ⳃ⤠㦘㦰⽔Ⳟ㚽㪛⥛
᷍
⥛㠘ネ䂊䄵ⴃ䂚ミ㸋䓝
ᷜ
7
ⴜ⼰5R+6㻷㾱⢋䓝䄋㤔⼮5($&+䐙㒏
ゝ㭖䄋㤔
ഊੜೠ̝௦࠾ವဴϦדӖໟᆓغէӖဟPPd
英文
赵悦 2.052021.0
Ӂปੜ2021.02.05
ঞ႖ซ2021.02.05
ёઁҲ2021.02.05 ದฟ႖2021.02.05
刘功佳2021.02.05
刘松 2021.02.05
XECN006190
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFQR1014EVAJM |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 69000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 72 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 14 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 59 kWh |
| AquaStop-funktion: | Nej |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Black, Eco, Wool, Quick, Sport, Steam, Rinse & spin, Spin/drain |
| Automatiskt doseringssystem: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 690 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 72000 g |
| trumrengöring: | Ja |
| Energiklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Funktion för strykjärnstorrt: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | 48 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Ja |
| Auto diagnostik: | Ja |
| Allt-i-ett-tvättprogram: | Allt-i-ett |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFQR1014EVAJM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026