McIntosh MC2152 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för McIntosh MC2152 (20 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om McIntosh MC2152 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

McIntosh Laboratory, Inc. 2 Chambers Street Binghamton, New York 13903-2699 Phone: 607-723-3512 www.mcintoshlabs.com
MC2152
Tube Power Amplier
Owner’s Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | McIntosh |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | MC2152 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 315 g |
| Bredd: | 45 mm |
| Djup: | 155 mm |
| Höjd: | 75 mm |
| Instruktioner: | Ja |
| Vattentät: | Ja |
| Bildstabilisator: | Ja |
| Förvaringsväska: | Ja |
| Närmaste fokusavstånd: | 3 m |
| Prisma typ: | Dak |
| Förstoring: | 16 x |
| Objektiv diameter: | 30 mm |
| Synfält (vid 1000 m): | 66 m |
| Tydligt synfält: | 3.8 ° |
| Schemer faktor: | 21.9 |
| Linsbeläggning: | Fully Multi Coated (FMC) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med McIntosh MC2152 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare McIntosh Manualer
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026