Trendnet TPE-TG44G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TPE-TG44G (2 sidor) i kategorin brytare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TPE-TG44G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | brytare |
| Modell: | TPE-TG44G |
| Vikt: | 380 g |
| Bredd: | 142 mm |
| Djup: | 95 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Rackmontering: | Nej |
| Full duplex: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 90 ° C |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 47/63 hz |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Adresstabellstorlek: | 1000 poster |
| Switch kapacitet: | 16 Gbit/s |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar: | 8 |
| Antal Power over Ethernet plus (PoE +)-portar: | 2 |
| Switch typ: | Ohanterad |
| Power over Ethernet (PoE)-portar kvantitet: | 4 |
| Relativ fuktighet: | 0 - 90 % |
| Maximal överföringshastighet: | 2 Gbit/s |
| Tillgängliga dataöverföringshastigheter: | 10/100/1000 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TPE-TG44G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
brytare Trendnet Manualer
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
brytare Manualer
Nyaste brytare Manualer
27 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026