Trendnet TK-409K Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-409K (4 sidor) i kategorin brytare. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-409K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/4

Quick Installation Guide
Guide d'installation rapide
Anleitung zur Schnellinstallation
Guía de instalación rápida
Руководствопобыстройустановк
Guia de Instalação em Português
Eestikeelse paigaldusjuhendi
TK-409K
2
1
TK-409K /11.11.2011 (V1.3R)
VGA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | brytare |
| Modell: | TK-409K |
| Vikt: | 185 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Maximal upplösning: | 2048 x 1536 pixlar |
| Hörlursutgångar: | 5 |
| Certifiering: | CE, FCC. |
| Kompatibla operativsystem: | 98(SE)/ME/2000/XP/2003 Server, Linux, & Mac OS. |
| Antal mikrofoningångar: | 5 |
| Antal datorer: | 4 |
| Kabellängd: | 1.6 m |
| Produktens färg: | Blå |
| Produktstorlek (BxDxH): | 167 x 80 x 28 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| Video porttyp: | VGA |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Antal anslutningar: | 4 |
| Nätaggregatstyp: | USB |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB |
| Mus porttyp: | USB |
| Skanner intervall: | 10 s |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-409K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
brytare Trendnet Manualer
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
brytare Manualer
Nyaste brytare Manualer
27 Mars 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026